10 Ekim 2016 Pazartesi

Facebook Takipçi ve Beğeni Nasıl Kazanılır?

Facebook Takipçi ve Beğeni Nasıl Kazanılır?Facebook Takipçi Nasıl Kazanılır? Facebook Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?


Facebook ve diğer sosyal hesaplarınızda takipçi sayınızı binlere, yüz binlere hatta daha yukarılara çıkarmak aslına bakarsanız çok kolay. Sadece 5-10 dakikanızı ayırmanız bunun için yeterlidir.

Aşağıda anlatacağım yöntemle Facebook sayfanıza sadece beğeni değil, paylaştığınız gönderilere beğeni kazanabilir, paylaştığınız gönderilerin başkaları tarafından paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Zaten gördüğünüz yüksek beğenili ve takipçiye sahip hesapların çoğu aşağıda ismini vermiş olduğum siteleri kullanıyorlar. Bu sitelerin sosyal hesaplarınıza güvenlik açısından hiç bir zararı yoktur çünkü asla hesap şifrelerinizi yazmıyorsunuz. Yapmanız gereken siteye kaydolmak ve takipçi gelmesini istediğiniz hesabın uzantısını vermek.

Followlike Facebook ve Instagram takipçi arttırmak için kullanılabilecek en güzel sitedir. Çünkü buradan gelen takipçiler kolay kolay takibi bırakmıyor.

Addmefast.com  ( Bu alandaki en iyi sitedir. Sitede eğer günlük 75 tıklama yaparsanız her gün 500 puan vermektedir. )

like4like.org ( Bu site de addmefast mantığı ile çalışmaktadır. Gün içinde aktif olursanız sürekli puanlar geliyor )


Bu iki siteden sadece sosyal hesaplarınızı değil aynı zamanda İnternet sitelerinize de tıklanma çekebilir bu sayede sitenizin üst sıralara yükselmesine yardımcı olursunuz.

Sadece facebook, instagram vs değil aynı zamanda Youtube kanalınızda izlenme oranını da artırabilirsiniz. Aynı zamanda youtube kanalınıza beğeni de alabilirsiniz. Youtube kanalımda izlenmeyi nasıl artırırım?


Instagram Takipçi Nasıl Kazanılır?
Youtube Takipçi Nasıl Kazanılır?
Pinterest Takipçi Nasıl Arttırılır?