10 Ekim 2016 Pazartesi

Instagram Takipçi Arttırma

Instagram Takipçi Nasıl Artırılır?

Instagram Takipçi Nasıl Kazanılır? Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?


Instagram ve diğer sosyal hesaplarınızda takipçi sayınızı binlere, yüz binlere hatta daha yukarılara çıkarmak aslına bakarsanız çok kolay. Sadece 5-10 dakikanızı ayırmanız bunun için yeterlidir.

Zaten gördüğünüz yüksek beğenili ve takipçiye sahip hesapların çoğu aşağıda ismini vermiş olduğum siteleri kullanıyorlar. Bu sitelerin sosyal hesaplarınıza güvenlik açısından hiç bir zararı yoktur çünkü asla hesap şifrelerinizi yazmıyorsunuz. Yapmanız gereken siteye kaydolmak ve takipçi gelmesini istediğiniz hesabın uzantısını vermek.

Bu arada şunu belirtmek istiyorum. Şuana kadar 300'e yakın kişi aşağıda verdiğim linklerden üye olup takipçi kazanmaya başlamış. Fakat bazı arkadaşlar üye olmasına rağmen herhangi bir işlem yapmamış. Eğer isterseniz hiç uğraşmadan ben size takipçi kazandırabilirim. Bunun için hesap şifreleriniz vs. gerekmiyor. Sadece bana hesap uzantınızı söylemeniz yeterli.

Followlike

Followlike Facebook ve Instagram takipçi arttırmak için kullanılabilecek en güzel sitedir. Çünkü buradan gelen takipçiler kolay kolay takibi bırakmıyor. Benim önereceğim site budur.

Addmefast.com  ( Sitede eğer günlük 75 tıklama yaparsanız her gün 500 puan vermektedir. )

like4like.org ( Bu site de addmefast mantığı ile çalışmaktadır. Gün içinde aktif olursanız sürekli puanlar geliyor )


Addmefast benzeri 16 en iyi site için tıklayınız.

Bu üç siteden sadece sosyal hesaplarınızı değil aynı zamanda internet sitelerinize de tıklanma çekebilir bu sayede sitenizin üst sıralara yükselmesine yardımcı olursunuz.

Sadece Facebook, Instagram vs değil aynı zamanda Youtube kanalınızda izlenme oranını da artırabilirsiniz. Aynı zamanda youtube kanalınıza beğeni de alabilirsiniz. Youtube kanalımda izlenmeyi nasıl artırırım?

Facebook Takipçi Nasıl Kazanılır?
Youtube Takipçi Nasıl Kazanılır?
Pinterest Takipçi Nasıl Arttırılır?