10 Ekim 2016 Pazartesi

Youtube Kanalına Abone ve Beğeni Kazandırma

Youtube Kanalına Abone ve Beğeni Kazandırma


Youtube Takipçi Nasıl Kazanılır? Youtube Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? Youtube İzlenme Nasıl Arttırılır?


Youtube kanalınızda ve diğer sosyal hesaplarınızda takipçi sayınızı binlere, yüz binlere hatta daha yukarılara çıkarmak aslına bakarsanız çok kolay. Günlük sadece 5-10 dakikanızı ayırmanız bunun için yeterlidir.

Zaten gördüğünüz yüksek beğenili ve takipçiye sahip hesapların çoğu aşağıda ismini vermiş olduğum siteleri kullanıyorlar. Bu sitelerin sosyal hesaplarınıza güvenlik açısından hiç bir zararı yoktur çünkü asla hesap şifrelerinizi yazmıyorsunuz. Yapmanız gereken siteye kaydolmak ve takipçi gelmesini istediğiniz hesabınızın uzantısını vermek. Mesela facebook.com/tarihduragi gibi.


Fakat bundan önce şunu belirtmek istiyorum. Şuana kadar 600'e yakın kişi aşağıda verdiğim linklerden üye olup takipçi kazanmaya başlamış. Fakat bazı arkadaşlar üye olmasına rağmen herhangi bir işlem yapmamış. Eğer isterseniz hiç uğraşmadan ben size takipçi kazandırabilirim. Bunun için hesap şifreleriniz vs. gerekmiyor. Sadece bana hesap uzantınızı söylemeniz yeterli.


-  Followlike Facebook ve Instagram takipçi arttırmak için kullanılabilecek en güzel sitedir. Çünkü buradan gelen takipçiler kolay kolay takibi bırakmıyor.

Addmefast.com  ( Bu alandaki en iyi sitedir. Sitede eğer günlük 75 tıklama yaparsanız her gün 500 puan vermektedir. )

like4like.org ( Bu site de addmefast mantığı ile çalışmaktadır. Gün içinde aktif olursanız sürekli puanlar geliyor )


Bu iki siteden sadece sosyal hesaplarınızı değil aynı zamanda internet sitelerinize de tıklanma çekebilir bu sayede sitenizin üst sıralara yükselmesine yardımcı olursunuz.

Bu sitelere üye olduktan sonra kanalınızda bulunan bir videonun bağlantısını tanımlayarak izlenme oranını veya beğeni oranını çok kolay şekilde artırabilirsiniz.

Facebook Takipçi Nasıl Kazanılır?
Instagram Takipçi Nasıl Kazanılır?
Pinterest Takipçi Nasıl Arttırılır?