4 Ocak 2017 Çarşamba

Addmefast Benzeri En İyi 16 Site

Addmefast Benzeri En iyi 16 Site

Daha Önce Addmefast yazımızda Instagram ve diğer sosyal hesapların takipçi sayılarını nasıl artıracağımızı belirtmiştik. Şimdi ise Addmefast benzeri siteleri anlatmak istiyorum.

Fakat bundan önce şunu belirtmek istiyorum. Şuana kadar 300'e yakın kişi aşağıda verdiğim linklerden üye olup takipçi kazanmaya başlamış. Fakat bazı arkadaşlar üye olmasına rağmen herhangi bir işlem yapmamış. Eğer isterseniz hiç uğraşmadan ben size takipçi kazandırabilirim. Bunun için hesap şifreleriniz vs. gerekmiyor. Sadece bana hesap uzantınızı söylemeniz yeterli.

Sosyal değiş tokuş siteleri ( exchange) ile birkaç dakika içinde fan takipçileri elde edersiniz, ancak sizi takip eden insanlar gibi bu siteleri kullanmanın bazı dezavantajları vardır; bunlar, sunduğunuz hizmetten hiçbir ilgi çekilmediğinden, insanlar bir süre sonra ayrılırlar.

Addmefast gibi sosyal trafik paylaşım siteleri başlangıç profili için en iyisidir. Dolayısıyla bunları tam zamanlı olarak kullanmayın, göz alıcı yazılar yazarak ve daha  daha fazla paylaşımda bulunarak gerçek takipçileri elde etmeye çalışın.

Aşağıda Addmefast gibi takipçi kazanabileceğiniz websitelerin listesi bulunmaktadır. Tüm siteler yeni kullanıcılar için ücretsiz puanlar verir, hepsine kaydolur ve 50-100 beğeniyi kolayca alırsınız.

Kendi kullandığım siteler hakkında yorumlarımı yazdım.

1- Followlike

Followlike Facebook ve Instagram takipçi arttırmak için kullanılabilecek en güzel sitedir. Çünkü buradan gelen takipçiler kolay kolay takibi bırakmıyor. Benim şahsen önereceğim site budur.

2- Like4Like

Like4Like sitesinden özellikle Instagram takipçilerinizi çok fazla artırabilirsiniz. Buradan eklediğiniz Facebook takipçileri de bir süre sonra bırakıyor.


3- Addmefast

Addmefast sitesinden özellikle Twitter, Pinterest takipçi sayısını çok fazla artırabilirsiniz. Facebook takipçileri bir süre sonra takibi bırakıyor maalesef. Günde 75 takip yada beğeni yaptığınızda 500 puan hediye veriyor.


4- LikesPlanet

LikesPlanet bu site de özellikle Facebook ve Instagram takipçi kazanmak için mükemmel sitedir.

5- Youlikehits

Youlikehits sitesi Youtube takipçi, google plus takipçi, Youtube izleme ve beğeni arttırma için süper bir site.

6-Shareyt

Shareyt Diğer sitelere göre kullanımı biraz daha zor bir sitedir.

7- LikeNation

8- Truffup

9- Hitforhit

10- Socialclerk

11- Share-ex

12- Socialmediaexplode

13- Hitslikestweets

14- Twiends

15- Enhanceviews

16- Vagex