14 Eylül 2017 Perşembe

Outlook Çince Oldu

Outlook Çince

Merhaba arkadaşlar, Windows'un 13.09.2017 tarihli güncellemesinden sonra birçok bilgisayarda Outlook bazı yerler Çince olarak yazmaya başladı.Bu sorunu düzeltmenin 2 yolundan bahsedeceğim.

1 - Denetim masasından ilgili güncellemeyi silebiliriz.

Outlook Çince çözümü
Yapmamız gereken (Windows 7 için) Denetim masası > Windows Update > Güncelleştirme Geçmişini Görüntüle yollarını izleyip orada bulunan " Update for Microsoft Office Outlook 2007 ( KB4011086) " güncellemesini ve Outlook ile alakalı diğer güncelleştirmeleri kaldırmak.

Bunun için bu güncelleştirmenin üzerine gelip sağ tıklayarak kaldır diyoruz. Fakat bazı bilgisayarlarda kaldır seçeneği görünmüyor bunun için yapmanız gereken; aşağıda resimde işaretlediğim " Yüklü Güncelleştirmeler " sekmesine tıklamak.

Yüklü Güncelleştirmeler


2 - Sistem geri yükleme yapabiliriz.


Masaüstümüzde bulunan Bilgisayar ikonuna sağ tıklıyoruz. Buradan özelliklere giriyoruz. Daha sonra bazı Gelişmiş özelliklere tıklıyoruz. Sistem Koruması sekmesine tıklayarak sistem geri yüklemeyi istediğimiz tarihten itibaren yapabiliriz.

Outlook çince sistem geri yükleme


Bu iki yolla da yapamayan olursa WUSA kullanarak, kaldırmak istediğimiz güncelleştirmeyi kaldırabiliriz. Bu yöntem için yorum yazarsanız geri dönüş yaparım.0 yorum: